Potrebujete niečo nájsť?

MADE IN ITALY - Pri nákupe nad 30 EUR doprava ZADARMO

Rady a tipy

POPOVÉ PONOŽKY - čo to vlasne JE?

Čo je to je popova ponožka? Alebo Knee High? Môžete to nazvať ako sa vám páči, jedná sa však o podkolienky, ktoré z času na čas nosí každá z vás. Sú dokonalým doplnkom k nohaviciam, pretože zakrývajú práve tú časť pokožky chodidla, ktorú je vidieť a nohy tak vyzerajú pôsobili nylonovo a elegantne. Tiež bránia v tom, aby ste v topánkach neboli naboso, lebo ak nohy zvlhnú, môže to spôsobovať kĺzanie až pošmyknutie, o zápachu ani nehovoriac! V súčasnosti existuje veľa popových ponožiek / podkolienok, ktoré sú vyrobené z antibakteriálnej priadze, niektoré obsahujú striebro, ktoré je známe svojou schopnosťou potláčať zápach.

Sandále a pančuchy??

Nosiť alebo nenosiť sandále s pančuchami. To je otázka, ktorú si mnohé z vás často kladú, keď sa blíži leto. Na jednej strane sa všetky chceme cítiť pohodlne a štýlovo, ale chodenie s holými nohami nie je pre mnoho žien možné. Faktom je, že veľa žien nosí pančuchy celoročne. To je to, čo musíte vziať do úvahy pri nosení sandálov s pančuchami (a samozrejme sandálov s ponožkami) vo veľkom štýle.

Pančuchové trendy na Rok 2020

Pančuchové Trendy na rok 2020: Ako ich nosiť a kde ich kúpiť

Tvár značky SILUETE – Lucia Škvareková

V minulosti predvádzala kolekcie najznámejších módnych domov ako Gucci, Armani či Versace, a to na najprestížnejších svetových mólach v Európe či Ázii. Vďaka svojim dlhým nohám spolupracovala aj s najlepšími svetovými výrobcami pančúch ako Oroblu, Golden Lady či Calzedonia. Po rokoch strávených v modelingovej brandži sa vrátila na Slovensko a rozhodla sa, že svoju tvár a, samozrejme, i nohy prepožičia pančuchám SILUETE.

PRESS

image00048.jpg
TVÁR ZNAČKY
Screenshot_20200108-123501_Instagram (1).jpg
INSTAGRAM
image00078.jpg
MÓDNY NÁVRHÁRI A SILUETE
My Post (77).jpg
RADY A TIPY
red cat.jpg
SPONZORING
Screenshot_20200108-114135_Instagram.jpg
SPOLUPRÁCA
šupka 6.jpg
PODPORUJEME MLADÝCH NÁVRHÁROV
vignoni 8.jpg
FAREBNÉ TRENDY