Potrebujete niečo nájsť?

MADE IN ITALY - Pri nákupe nad 30 EUR doprava ZADARMO

O nás

VÍZIA SILUETE

Víziou SILUETE je priniesť klientom najnovšie trendy spoločnosti Vignoni VMC, ktoré doteraz boli dostupné iba pre západnú Európu a Ameriku. Sprístupniť módne trendy pre všetkých v najlepšej svetovej kvalite, stále rozširovať sortiment o nové vzory a typy a to hlavne za najlepšiu cenu. V blízkej dobe ponúkneme produkty z najnovšieho materiálu zelenej technológie BioFeel, ktorý čoskoro plne nahradí umelé ropné vlákna.

 

BUDÚCNOSŤ SPOLOČNOSTI

Inovácia je základom výrobného procesu, ktorý sa nikdy nekončí, spoločnosť sa neustále prispôsobuje svetu, ktorý sa rýchlo mení a vždy poskytuje nové stimuly - zlepšenie nepozná hranice. Výskum a experimentovanie s priadzou, procesmi, technológiami a vývojom je túžba vytvárať nové štylistické výrobky umožňujúce spoločnosti VMC zvyšovať konkurencieschopnosť. Naším každodenným záväzkom je navrhovať a prinášať klientom stále širšiu škálu výrobkov, ktoré zaručujú najlepší výkon z hľadiska kvality a pohodlia.

 

ŠPIČKOVÁ KVALITA

 

Naša sila je v hľadaní pomeru kvalita / cena / služba  Kvalita začína nápadmi a pokračuje v každej fáze spracovania, ktorá je predmetom starostlivých a dôsledných kontrol. Všetky výroby sú regulované v súlade a na ochranu ľudského zdravia a životného prostredia v súlade s talianskymi a európskymi parametrami a predpismi. Vďaka pozornosti, ktorá bola vždy venovaná technologickým aktualizáciám a bezpečnosti pri práci, VMC brilantne prekonáva všetky technické a etické audity, objednané najdôležitejšími distribučnými reťazcami a vykonávané nezávislými medzinárodnými audítormi, ako sú Intertek, Bureau Veritas, Sgs, ako aj priamo od zákazníkov.

 

 

ENVIROMENTÁLNA POLITIKA

 

  • Optimalizácia a úspora energie (elektrická a tepelná)

  • Recyklácia obalov a iné materiály

  • Použitie recyklovateľného obalu na balenie produktu

  • Kontrola vypúšťania do atmosféry

  • Zníženie používanie výrobkov chimica

 

 

PRESS

image00048.jpg
TVÁR ZNAČKY
Screenshot_20200108-123501_Instagram (1).jpg
INSTAGRAM
image00078.jpg
MÓDNY NÁVRHÁRI A SILUETE
My Post (77).jpg
RADY A TIPY
red cat.jpg
SPONZORING
Screenshot_20200108-114135_Instagram.jpg
SPOLUPRÁCA
šupka 6.jpg
PODPORUJEME MLADÝCH NÁVRHÁROV
vignoni 8.jpg
FAREBNÉ TRENDY